Sesja2
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Serce Lodu

5 posters

Strona 4 z 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Leer Czw Lip 04, 2013 6:44 pm

Mówię spokojnym, opanowanym tonem: "Po co mielibyśmy go zabijać? Znaleźliśmy go martwego, wzięliśmy potrzebne nam rzeczy, nie wiedzieliśmy kim był ten człowiek. Z resztą, jeżeli chcecie, idźcie sami obejrzeć trupa. Miał rozprute gardło, nie mógłbym tego zrobić sam. Jeżeli chcecie, oddam wam jego miecz." - po tych słowach wyciągam miecz Olafa i podaję im go, rękojeścią w ich stronę, trzymając lekko za ostrze.

Leer

Liczba postów : 133
Join date : 03/07/2013
Age : 28
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Mathios111 Czw Lip 04, 2013 6:50 pm

Jeden ze strażników agresywnie wydarł miecz Olafa. Tłumaczenia Safrila nie wydawały się przekonać strażników. Popatrzyli się po sobie, jeden z nich krzyknął: "Idziecie z nami do komendy. Wysiadać z wozów!" -wskazał wam kierunek i sugerował, że powinniście za nim podążać. Handlarze spanikowani wyszli z wozu. Brama prawie się zamknęła. Strażnicy dalej kierują w waszą stronę broń. Jeden ze strażników zwrócił się szeptem do handlarza: "Czy ten krasnolud jest upośledzony?"

Mathios111

Liczba postów : 133
Join date : 03/07/2013
Age : 27
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Leer Czw Lip 04, 2013 6:51 pm

Spokojnie, pewnym krokiem idę za strażnikami.

Leer

Liczba postów : 133
Join date : 03/07/2013
Age : 28
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Diett Czw Lip 04, 2013 6:52 pm

Bez wykonywania zbędnych, gwałtownych ruchów idę powoli za strażnikiem

Diett
Admin

Liczba postów : 106
Join date : 15/04/2013
Age : 28
Skąd : Tarnów

http://sesja.forumq.net

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Mekten Czw Lip 04, 2013 6:52 pm

Idę za kolesiem.

Mekten

Liczba postów : 93
Join date : 02/07/2013
Age : 27
Skąd : West Bringe

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Malin Czw Lip 04, 2013 6:53 pm

"N-N-Nie pro-prosze mnie nie ublizac jestem szanujacym sie krasnoludem czy panowie widzieli ta brode? Czy uposledzony karsnolud mogl ja wychodowac nie wydaje mi sie" zaczynam mocno plakac poczym staram schowadz glowe w rece i podazam za straznikami.

Malin

Liczba postów : 133
Join date : 15/04/2013
Age : 27
Skąd : Worcester

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Mathios111 Czw Lip 04, 2013 7:01 pm

Zauważacie, że wioska jest zbudowana na podstawie kręgów, budynki są poszeregowane w duże koła. Budynki są głównie zbudowane z drewna, według typowej, północnej architektury. Strażnicy poprowadzili was w lewo od głównej ulicy, tam podprowadzili was do długiego, większego od wszystkich budynku. Wcześniej wzięli od was wóz. Handlarze są przy was. W środku budynek przypomina długą hale. Na końcu, przy podwyższeniu znajduje się duże krzesło, przypominające tron. Na nim siedzi mężczyzna w średnim wieku z średniej długości, czarną brodą poprzetykaną siwizną, nie ma jednak korony. Wszyscy zostaliście pod niego podprowadzeni. Mężczyzna pyta się donośnym głosem, który roznosi się echem po długiej sali: "Gdzie jest wasz towarzysz, Artur? To on miał być przywódcą przedsięwzięcia!"

Mathios111

Liczba postów : 133
Join date : 03/07/2013
Age : 27
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Malin Czw Lip 04, 2013 7:03 pm

myslac ze ten pan krzyczy bo jest przygluchawy odpowiadam rowniez donosnym glosem "WASZA WYSOKOSC JA PANIE NIE WIEM ALE SZANUJACY SIE KROL MA MOZE PIWKA?"

Malin

Liczba postów : 133
Join date : 15/04/2013
Age : 27
Skąd : Worcester

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Leer Czw Lip 04, 2013 7:03 pm

"Nie wiem, gdzie jest Artur. W jaskini odszedł od nas. Miał się tylko rozejrzeć, a potem do nas dotrzeć. Zakładam, że zaraz tutaj przyjdzie... Nie wspomniał nam jednak nic o yetim, który zamieszkiwał tę jaskinię..."

Leer

Liczba postów : 133
Join date : 03/07/2013
Age : 28
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Diett Czw Lip 04, 2013 7:03 pm

Stoję w ciszy. Rozglądam się.

Diett
Admin

Liczba postów : 106
Join date : 15/04/2013
Age : 28
Skąd : Tarnów

http://sesja.forumq.net

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Mekten Czw Lip 04, 2013 7:04 pm

Siedzę cicho i zaczynam sie modlić do swojego elfickiego boga -Eru- o pokój dla duszy Malina w raju.

Mekten

Liczba postów : 93
Join date : 02/07/2013
Age : 27
Skąd : West Bringe

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Mathios111 Czw Lip 04, 2013 7:12 pm

Mężczyzna z tronu patrzy z politowaniem na Malina: "Co ten biedny krasnolud mógł wam zawinić?" -do mężczyzny podszedł strażnik sugerujący upośledzenie krasnoluda i wyszeptał coś do jego ucha. Mężczyzna po wysłuchaniu tego powiedział do Malina z uśmiechem na ustach: "Panowie się tobą zaopiekują, nie bój się ich" - podeszło do niego dwóch strażników i zaczęło prowadzić na zewnątrz - "Nie ufam za to reszcie, źle wam z oczu patrzy. Nawet jeśli nie zabiliście tego mężczyzny, to to, co zrobił ten mroczny elf podchodzi pod kradzież! Przeszukać ich!" - strażnicy podchodzą do was, aby zobaczyć wasz ekwipunek. - "A może ich zabiliście, i Artura też zabiliście!? Skąd mam wiedzieć, że nie wymyśliliście tego yeti?"

Mathios111

Liczba postów : 133
Join date : 03/07/2013
Age : 27
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Mekten Czw Lip 04, 2013 7:14 pm

oddaję wszystkie rzeczy strażnikom

Mekten

Liczba postów : 93
Join date : 02/07/2013
Age : 27
Skąd : West Bringe

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Leer Czw Lip 04, 2013 7:14 pm

Wyciągam kolczugę Olafa i podaję strażnikom. Mówię "Nie wiedziałem kim jest ten trup. Wzięliśmy jego rzeczy po to, żeby przetrwać starcie z potworem. Jeżeli nie wierzycie, możecie iść i zobaczyć jego wykrwawionego trupa. Albo lepiej, tu macie dowód" - z tymi ostatnimi słowami na ustach podaję temu na tronie palec yetiego.

Leer

Liczba postów : 133
Join date : 03/07/2013
Age : 28
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Diett Czw Lip 04, 2013 7:14 pm

Wyciągam z torby płaszcz, mówiąc - "Było mi zimno, więc go sobie zabrałem. Pomyślałem, że jemu i tak nie będzie już potrzebny. Niech mu ziemia lekką będzie!"

Diett
Admin

Liczba postów : 106
Join date : 15/04/2013
Age : 28
Skąd : Tarnów

http://sesja.forumq.net

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Malin Czw Lip 04, 2013 7:15 pm

"Panowie ja tylko piwka chce sie napic " mowie placzac "a ten wasz krol to bardzo mily pan jak sie on nazywa?"

Malin

Liczba postów : 133
Join date : 15/04/2013
Age : 27
Skąd : Worcester

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Mathios111 Czw Lip 04, 2013 7:24 pm

Gdy strażnicy widzą wasze rzeczy krzyczą: "Mordercy!!". Już mają odbierać wasze rzeczy, gdy nagle wpada do sali zmachany człowiek: "PANIE! RATUJ! ZABIJAJĄĄĄĄ! Znaleźliśmy zwłoki mężczyzny z rozprutym gardłem w wiosce." Chwilę później przyszedł z zewnątrz jakiś strażnik. "Znaleźliśmy Olafa, miał poderżnięte gardło. Był zaraz obok wejścia do kryształowej jaskini, panie." Mężczyzna na tronie stwierdził: "Więc mamy następne zabójstwo! I to nie mogliście być wy. Jesteście wolni. Oddajcie tylko rzeczy Olafa. Tym razem ujdzie wam to na sucho. Mamy teraz poważniejsze zmartwienia." Malin nie zdążył jeszcze zostać wyprowadzony z sali.

Mathios111

Liczba postów : 133
Join date : 03/07/2013
Age : 27
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Malin Czw Lip 04, 2013 7:26 pm

"ojoj tak ludzi wybijaja a nawet piwka siem nie napil" podchodze do krola "prosze pana szanowna ekselencjo krolu najwyzszy, gdzie tutaj piwka sie moge napic?"

Malin

Liczba postów : 133
Join date : 15/04/2013
Age : 27
Skąd : Worcester

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Leer Czw Lip 04, 2013 7:26 pm

Mówię do tego ważnego "Na sucho? Przecież nic nie zrobiliśmy. I wciąż czekamy na zapłatę za eskortę. Gdzie mamy się zgłosić? Poza tym, nie przewidujecie żadnej nagrody za pozbycie się yetiego?"

Leer

Liczba postów : 133
Join date : 03/07/2013
Age : 28
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Diett Czw Lip 04, 2013 7:27 pm

Kiwam głową na potwierdzenie słów Safrila

Diett
Admin

Liczba postów : 106
Join date : 15/04/2013
Age : 28
Skąd : Tarnów

http://sesja.forumq.net

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Mekten Czw Lip 04, 2013 7:28 pm

Mówię do Safrila cichym szeptem:
Spoiler:

Mekten

Liczba postów : 93
Join date : 02/07/2013
Age : 27
Skąd : West Bringe

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Mathios111 Czw Lip 04, 2013 7:33 pm

Władca wioski wydaje się was nie słuchać: "Mam poważniejsze kłopoty! Wyjdźcie stąd!" Gdy wychodzicie ściemniło się już. Siwy handlarz mówi wam: "Pragnę wam przypomnieć, że to my mieliśmy wam dać wynagrodzenie. Ale w kontrakcie było napisane, że zapłacimy wam tylko, kiedy dojedziemy tu bezpieczni WSZYSCY, a nie widzę wśród nas Artura." W wiosce Sonstorn panuje wielkie pobudzenie.

Mathios111

Liczba postów : 133
Join date : 03/07/2013
Age : 27
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Diett Czw Lip 04, 2013 7:35 pm

Idę za Safrilem

Diett
Admin

Liczba postów : 106
Join date : 15/04/2013
Age : 28
Skąd : Tarnów

http://sesja.forumq.net

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Leer Czw Lip 04, 2013 7:35 pm

Szepczę do handlarza, który to powiedział:
"Pewnie, zawsze mogliśmy was zostawić sam na sam z yetim i sami odebrać nasze wynagrodzenie" po czym uśmiecham się szyderczo. Potem dodaję głośniej "poza tym, Artur w każdej chwili może się tu pojawić."

Leer

Liczba postów : 133
Join date : 03/07/2013
Age : 28
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Malin Czw Lip 04, 2013 7:35 pm

"ojojo przepraszam wielkiego pana" wychodze klaniajac sie i caly czas idac do tylu w poklonie, podchodze do siwego handlarza (tego co mnie przytulal) przytulam go i do ucha mu szeptam "wiesz gdzie tutaj jest tawerna?"

Malin

Liczba postów : 133
Join date : 15/04/2013
Age : 27
Skąd : Worcester

Powrót do góry Go down

Serce Lodu - Page 4 Empty Re: Serce Lodu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach